RECS-220P
Current:
30A60A120A
Show All
Lights & Lighting
Lights & Lighting
Lighting Accessories
Switches
RECS-205P RECS-220P RECS-240P 30A 60A 120A 220V Electronic Centrifugal Switch Single-phase Motor Intelligent Starter
Seller:
China SpecialSourcing Co., Ltd Store
Alitools rating:
27%
/
Aliexpress rating:
100%