CC02390D723V03 OY39D08-ZC21F-04 OY39D08-ZC14F-04
Base Type:
standard
Width:
1inch
Body Material:
ABS
Light Source:
LED Bulbs
Use:
standard
Features:
Length:
39inch
Voltage:
220V
Power Source:
DC
Wattage:
3w
Item Type:
Bar Lights
Warranty:
1
Show All
Lights & Lighting
Lights & Lighting
LED Lighting
LED Bar Lights
Seller:
Kenxin electronic Store
Alitools rating:
68%
/
Aliexpress rating:
94%