HF46F-5-HS1 HF46F-12-HS1 HF46F-24-HS1
Contact Load:
Low Power
Usage:
General Purpose
Voltage:
5V 12V 24V
Size:
Subminiature
Show All
Home Improvement
Electrical Equipments & Supplies
Relays
Free shipping lot(10pieces/lot) 100%Original New HF46F 5-HS1 12-HS1 24-HS1 HF46F-5-HS1 HF46F-12-HS1 HF46F-24-HS1 4PINS 5A Relay
Seller:
Ke Shun Long Store
Alitools rating:
89%
/
Aliexpress rating:
100%