DZ47LE-63
Home Improvement
Electrical Equipments & Supplies
Circuit Breakers
Earth-Leakage NXB-63 Circuit Breaker DZ47LE-63 10A 16A 20A 25A 32A 40A 50A 63A C45 House MCB with Indication 1p 2p 3p 4p
Seller:
Shop2961243 Store
Alitools rating:
83%
/
Aliexpress rating:
100%