DZ30-32-1P+N; DZ47-63-1P
Rated Voltage::
AC 230V 50/60HZ
Model Number::
DZ47-63;DZ30-32
Poles Number::
1P+N;1P
Rated current::
10A 16A 20A 25A 32A
Show All
Home Improvement
Electrical Equipments & Supplies
Circuit Breakers
DZ30-32-1P+N DZ47-63-1P 10A-32A C45 Household Industry Air Open Mini Circuit Breaker protection Cutout Switch Chopper
Seller:
DIANQI Official Store
Alitools rating:
93%
/
Aliexpress rating:
100%