CXG E60WT/E90WT/E110WT
Output Power:
60W/90W/110W
Temperature Stability:
+-2
Input Voltagle:
220V
Dimensions:
254mm
Output Temperature:
80-500
Tools
Welding Equipment
Electric Soldering Irons
Seller:
Shop5096002 Store
Alitools rating:
19%
/
Aliexpress rating:
0%