DS60T/DS90T/DS110T
Temperature Stability:
-/+5degree centigrade
Input Voltagle:
220V/110V/220V
Output Power:
60W/90W/110W
Output Temperature:
50-480'C
Clearance specials DS60T/DS90T/DS110T digital constant temperature soldering iron anti-static ceramic heater sleep 110V/220V
Seller:
mypovos Flagship Store
Alitools rating:
15%
/
Aliexpress rating:
0%