GSB120-LI
Weight:
1.06kg
Rated Voltage:
12V
Max. Drilling Diameter:
8mm 10mm 20mm
Power Source:
DC
Show All
Tools
Power Tools
Electric Drills
Bosch Electric Drill GSB120-LI 12V Rechargeable Lithium Dril Cordless 3 In 1 Impact Drill Home DIY Screwdriver Batch Power Tool
Seller:
Tools & Instruments Specialty Store
Alitools rating:
83%
/
Aliexpress rating:
0%