TIG-250GP
Dimensions:
480X240X408
Arc Current:
TIG:250A MMA:200A
Motor Type:
DC MOTOR
Power(W):
7.8KVA
Certification:
CE CCC
Function:
TIG/ MMA
Show All
Tools
Welding Equipment
Arc Welders
ANDELI TIG Welder TIG-250GP 110V/220V DC TIG Welding Machine pulse tig Spot Welding MMA Welding Machine TIG Inverter arc tig
Seller:
ANDELI Welding Tools Store
Alitools rating:
39%
/
Aliexpress rating:
100%