PF6003AG
Application:
International standard
Operating Temperature:
International standard
Supply Voltage:
Dissipation Power:
Package:
SOP
is_customized:
Yes
Electronic Components & Supplies:
ESP8266
Show All
Active Components
Integrated Circuits
5PCS/LOT 100% New PF6000AG PF6003AG PF6005AG 6000A 6003A 6005A SOT23-6 SMD power chip IC
Seller:
IC supermarket Store
Alitools rating:
89%
/
Aliexpress rating:
100%