HFA16TB120
Application:
pcb
Operating Temperature:
International standard
Supply Voltage:
International standard
Dissipation Power:
Package:
TO-220
is_customized:
Yes
Unit Type:
lot (5 pieces/lot)
Package Weight:
0.1kg (0.22lb.)
Package Size:
12cm x 10cm x 10cm (4.72in x 3.94in x 3.94in)
Show All
Electronic Components & Supplies
Active Components
Integrated Circuits
1pcs/lot HFA16TB120 TO-220 1200V 16A original
Seller:
AGUHAJSU Global purchase Store
Alitools rating:
92%
/
Aliexpress rating:
92%