1P 2P 3P 4P RT18-125AM
Usage:
Low Voltage
is_customized:
Yes
Material:
Copper
Breaking Capacity:
Low
Show All
Home Improvement
Electrical Equipments & Supplies
Fuses
1PCS 1P 2P 3P 4P RT18-125AM AC 690V 125A DIN Rail Mount 58mmx22mm For R017 Fuse Holder 58mm*22mm
Seller:
GuoQi Pneumatic Store
Alitools rating:
88%
/
Aliexpress rating:
0%