ER261020
Type:
3.6V Li-SOCl2 Battery
Storage life:
10 years
Normal voltage:
3.6v
Normal capaicty:
16000mah
Simensions:
26.2mm*102mm
Show All
Consumer Electronics
Power Source
Batteries
Primary & Dry Batteries
15Pcs PKCELL ER261020 Lithium Battery ER 261020 16000mAh 3.6V Li-SOCl2 High Drain Battery For electricity meter gas meter
Seller:
Shenzhen PKNERGY Battery Store
Alitools rating:
38%
/
Aliexpress rating:
100%