TRF250-800
Application:
international standard
Operating Temperature:
international standard
Show All
Electronic Components & Supplies
Active Components
Integrated Circuits
10PCS X250RF800 250V 0.8A 800mA PPTC Resettable Fuse TRF250-800 Pitch 5mm
Seller:
FSXSEMI FengShengXIn Store
Alitools rating:
94%
/
Aliexpress rating:
100%