TRF250-200
Application:
PPTC Resettable Fuse
Operating Temperature:
PPTC Resettable Fuse
Supply Voltage:
Package:
DIP
is_customized:
Yes
Show All
Electronic Components & Supplies
Active Components
Integrated Circuits
10PCS TRF250-200 250V 0.2A 200mA PPTC Resettable Fuse
Seller:
FSXSEMI FengShengXIn Store
Alitools rating:
94%
/
Aliexpress rating:
100%