49LB552 49LB629V 6916l 1788A 1789A 49LF620V 49UF6430
Products Status:
Stock
Width::
49inch
Certification::
CCC
Power Source::
DC
Light Source::
LED Bulbs
Voltage::
220V
Show All
Computer & Office
Industrial Computer & Accessories
1025mm LED Backlight strip 9leds For LG 49LB620V Innotek DRT 3.0 49" A B 49LB552 49LB629V 6916l 1788A 1789A 49LF620V 49UF6430
Seller:
Shop5226039 Store
Alitools rating:
91%
/
Aliexpress rating:
98%